Logo Project Sin

Przywitajmy się

Tutaj możesz umówić się ze swoim premadem na piwo (i nie tylko)

• Witam
    Tu Piatu. Mam 16 lat i zaczynam edukację w Technikum Gastronomicznym . W lola gram od środka sezonu 3. Jestem w silv 5 wbite ledwo ledwo ale jednak :D . Niedawno zaczełem się bawić adc i to będzie raczej moja main lina. Na razie nie udzielam się zbytnio bo mam wieczne 300 pingu (nie wiem jak go zmniejszyć, czasem a czasem dochodzi do 350). Uwielbiam prawie każdy rodzaj muzyki, tylko rap i hip-hop nie mają zamiłowania z mojej strony. lubię czytać głownie książki fantastyczne, lecz dla innych też znajdzie się miejsce.aaa i jeszcze jedno mam na imię Szymon, chociaż wolę abyście mówili mi Piatu ( przyzwyczajenie).

Piatu

Reputacja: 2

Summoner Name: Piatu
    Pozycja: ADC
    Dywizja: Bronze
    • 0

• Siema. Mam na imię Rafał, mam 25 lat. Tak jak Malwina jestem po Technikum Ekonomicznym. Mieszkam w Iławie ( Warmia i Mazury). Interesuję się boksem, piłką nożną, muzyką, filmami. Widzę, że mamy fanów realu, ja z kolei jestem kibicem FC Barcelony :P. W lola gram od 1 sezonu, a od niedawna jestem graczem Counter strike'a globack offensive.

witek

Reputacja: 7

Summoner Name: Kojirô Hyûga
    Pozycja: Mid
    Dywizja: Diamond
    • 0

• Witam! Imię: Szymek, wiek: 25, pozycja: Leśnik, miejsce zamieszkania: Iława, kumpel z podstawówki przedmówcy :D przy okazji wnioskuję o reporta dla niego za kibicowanie Barcelonie. W LoLa cisnę od połowy s2, gdzie zdążyłem wbić nawet srebro! <jungling Alistar> Tak więc brązu nie uświadczyłem :D W s4 miałem 9 miesięcy odpoczynku od LoLa <dziewczyna się znalazła :shock: >, ale witek niejako zmusił mnie do powrotu :D w tym sezonie głównym celem w końcu jest regularna gra w ranked team, który w bólach się powoli tworzy (jak zawsze brakuje topa :D) Jeśli macie jakieś pytania a propos junglowania, zapraszam. Main champ przez długi czas to Nocturne (buff inc!, choć i na ulcie jakiś apgrejd by mu się przydał ;) ), ale i inne champy trochę ogarniam ;)
    poza LoLem praca jako administrator, fan fanstasy, cięższej muzyki ( z Remim się dogadamy ;) ) kibic Milanu i miłośnik koszykówki (Bulls rlz).

Pozder!

Hashiyan

Reputacja: 1

Summoner Name: Hashiyan
    Pozycja: Jungle
    Dywizja: Diamond
    • 0

• Siema . Mam na imię Damian ( znany bardziej jako Brock lub F.E.A.R :D ) Mam 18 lat i uczę się 3rok w Technikum Mechanicznym . Mieszkam w Lędzinach ok. Katowic (IEM :D). Ulubiona muzyka hmm : rap, Rock szczególnie te 2 gatunki ale ( słucham każdej nuty- czyli to co wpadnie w ucho ). Gram w lola od hmm czasów kiedy usunęli heart of gold ( żółwik) więc chyba z 2-3 lata :? . Moje hobby to : piłka nożna, muzyka, filmy , sporty walki, w ogóle sport :D ,dużo wymieniać. Jeśli chodzi o piłkę nożną to lubie Real Madryt oraz Górnik Zabrze. W s4 było złoto :D . Ulubiony pick : Ryze support :P . Lubie w wolnych chwilach sobie pośpiewać :D i potańczyć :D . Lubie grać w gry każdy gatunek :D . O mnie co tu hmm moge pochwalić :D że grałem kilka lat w klubie na bramce i byliśmy najlepszą drużyną podokręgu tyskiego kilka lat co sezon mistrz :D (kontuzja zakończyła kariere młodego talentu :D ) i grałem w finałach eps w tychach na Kiedyś Miałem Team (roccat ) wygrałem choć to był tylko mecz pokazowy :D :P . Pozdro

damian179

Reputacja: 3

Summoner Name: Demons Eye
    Dywizja: Gold
    • 0

• Cześć!
    Mam na imię Ola. Wiek: 24. Mieszkam w Poznaniu (zapraszam na piwo ;))
    Co porabiam w wolnym czasie? gram, oglądam i gram.
    W lola gram hmm... będzie z 3 lata aczkolwiek często mam przerwy (wkręci mnie inna gra itd);p
    Masz jakieś pytania? śmiało pisz :) nie gryzę ;D

Tajemnica przyciąga tajemnicę...
    amavandrelia

Reputacja: 6

Summoner Name: amavandrelia
    Dywizja: Silver
    • 1

• Witam wszystkich :)
    Mam na imię Michał, 23 lata z Warszawy. Grałem głównie na pozycji supportu, okresowo mid. Od kilku miesięcy top lane. Coś o sobie.. studiuję (3-ci rok inżynierki), okazyjnie pracuję, mieszkam sam :twisted: :D Gram na gitarze elektrycznej. Oprócz tego trenuję taekwondo i chodzę na siłownię. Jeśli macie jakieś pytanie, zapraszam :)

Majkel

Reputacja: 0

Summoner Name: Radrix29
    Pozycja: Top
    Dywizja: Platinum
    • 0

• Witam mam na imie Mateusz gram w lola cs:go pod nickiem PiwnyMisiek

PiwnyMisiek

Summoner Name: PiwnyMisiek
    Dywizja: Unranked
    • 0

• Witam, z tej strony Marian lat 29
    mieszkam w mało znanej miejscowości niedaleko Krakowa (w Wadowicach)
    o sobie zawsze i wszędzie mówię że jestem dziwny :P
    no i nie wiem co więcej wypada napisać, a czego nie wypada pisać, więc na tej dywagacji zakończę :P

aha w Lol'a gra od sezonu 4, jak trzeba to zagram na każdej linii, ale na żadnej nie gram wybitnie :p

Haxquv

Summoner Name: Haxquv
    Dywizja: Silver
    • 0

• Witam
    Mam na imię Daniel, lat 25, mieszkam w Warszawie.W lola grałem na sezonie 2 i 3 głównie mid.Ponownie zacząłem grać jakieś dwa tygodnie temu wiec strasznie kaleczę ;p.Obracam się w klimatach rock,Heavy fan Realu Madryt i umiarkowany kibic Legi Warszawa ;p

Nestor89

Summoner Name: Nestor89
    Dywizja: Unranked
    • 0

Poprzednia strona

Powrót do Dział towarzyski

Informacja