Logo Project Sin

Potrzebuję Treningu/Poszukuje Trenera

• Sorki za opóźnienie... Ja mogę co nie co podszkolić Cię. Jak coś to wyślij tutaj do mnie PW kiedy Ci pasuje, bo jestem czasowy.

mlodyxy

Reputacja: 5

Summoner Name: ÁreYouMad
    Pozycja: ADC
    Dywizja: Unranked
    • 0

• Skończyłem sesję więc wracam do aktywności. Jednak wieczorami blokuje mnie od działalności staż, także będzie to slow-roll.

"A drop of humanity for a sea of power."
    Shadeful
    Trener Admin

Reputacja: 12

Summoner Name: Shadeful
    Pozycja: Jungle
    Dywizja: Platinum
    • 0

• Witam, poszukuję trenera który pomógłby mi z bot lane'm a mianowicie z pozycją adc. Chodzi mi głownie o to bym dostał parę podpowiedzi. Np. kiedy mam ,,puszować'', w jakim momencie dobrze obijać przeciwnika oraz wiele więcej. Nie będę aktualnie wymieniać wszystkiego, lecz gdyby ktoś podjął się po trenowania mnie był bym wdzieczny i objaśnił mu sprawę jak to wygląda. Czekam na szybkie rozpatrzenie sprawy.

ipawekk

Reputacja: 0

Summoner Name: Hi im sQuiz
    Dywizja: Silver
    • 0

• Trenerem nie jestem i sam się dalej uczę adc, ale mogę spróbować odpowiedzieć na Twoje pytania o ile będę potrafił ;) szukaj mnie na ts bo niestety z powodu UPC na grze ciężko mnie spotkać ostatnio

Malinka <3333 ;**
    Wolvi

Reputacja: 10

Summoner Name: Wolvi91
    Dywizja: Diamond
    • 0

• Witam, poszukuję pomocy w głębszym zrozumieniu botlane'u mianiowicie głównie lini adc mam problem z cs'eowaniem podczas gry vs player i ciężko mi wyjść z inicjatywą co do harasowania czy zonowania przeciwnika. Pozycjonowanie też trochę kuleje przez co zadaje niezbyt duży dmg w tf chciałbym nad tym popracować. Z góry dziękuję za pomoc ;]

robin324

Summoner Name: Catleya
    • 0

• Witam, poszukuje pomocy ze zrozumieniem gry na topie. Chodzi mi o wytłumaczenie kilku podstaw jak ustawianie wardów w odpowiednim miejscu, kiedy najlepiej użyć TP. Mówię tutaj o takich podstawach, dopiero zaczynam bawić się w takie "poważne" granie. Jak najlepiej cs'ować gdy ktoś ma nad Tobą znaczną przewagę.

darkzy

Summoner Name: Vakarian
    Pozycja: Top
    • 0

• darkzy napisał(a):Witam, poszukuje pomocy ze zrozumieniem gry na topie. Chodzi mi o wytłumaczenie kilku podstaw jak ustawianie wardów w odpowiednim miejscu, kiedy najlepiej użyć TP. Mówię tutaj o takich podstawach, dopiero zaczynam bawić się w takie "poważne" granie. Jak najlepiej cs'ować gdy ktoś ma nad Tobą znaczną przewagę.

Zagadaj do mnie na TS później po południu lub na facebooku.

"A drop of humanity for a sea of power."
    Shadeful
    Trener Admin

Reputacja: 12

Summoner Name: Shadeful
    Pozycja: Jungle
    • 0

• Jeśli potrzebujesz pomocy - zawsze też możesz zagadać do mnie.

Kontakt zapodaje na PRIV.

Karotka
    Trener Admin

Reputacja: 9

Summoner Name: Annoying Carrot
    • 0

• Witam serdecznie, jestem solo graczem mainuje midlane i chcę polepszać swoją grę. W tym sezonie wbiłem upragniony diament :) W dalszym ciągu nie rozumiem w 100% mechanik laning phase'u, jeżeli znajdzie się jakaś chętna doświadczona osoba gotowa do ogarnięcia mnie i moich błędów, zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam :)

Manos

Summoner Name: VelKoz Bot
    Pozycja: Mid
    Dywizja: Diamond
    • 0

• Potrzebuję treningu na toplanie.
    Mam problemy z lasthitowaniem pod presją i z walkami z trudnymi przeciwnikami typu irelia fiora darius itp.
    Chętnie poćwiczę!

Bettroxet

Reputacja: 2

Summoner Name: Bettroxet
    • 0

Poprzednia strona

Powrót do Ćwiczenia trenerskie

Informacja